O firmie

Wszystko o nas

Producent farb i lakierów VERNITECH

Zajmujemy się produkcją profesjonalnych farb i lakierów na bazie żywic rozpuszczalnikowych i wodorozcieńczalnych. Produkujemy też rozcieńczalniki, pigmenty, dodatki do farb i lakierów, a także utwardzacze. Nasza specjalność to produkty służące do wykańczania i zabezpieczania elementów drewnianych i drewnopochodnych. Rozszerzając naszą ofertę pomyśleliśmy też o innych gałęziach przemysłu. Stworzone zostały produkty antykorozyjne na metal z serii rozpuszczalnikowych poliuretanów, alkidów i akryli. Idąc dalej rynek zgłosił zapotrzebowanie na materiały służące wykończeniu powierzchni plastikowych, szklanych i betonowych.
Tak szerokie spektrum pozwala nam na ciągłą ekspansję i budowę marki wśród producentów tego typu produktów.

W naszej firmie, oprócz standardowych wyrobów, istnieje możliwość stworzenia produktu dopasowanego do wymagań klienta, produktu wyjątkowego - "szytego na miarę" !

Czym się różnimy?

Naszym atrybutem jest duża elastyczność i wysoka jakość produktów, co gwarantuje wykwalifikowana kadra i własne laboratorium, a fakt, że jesteśmy producentem ww. wyrobów zapewnia konkurencyjne ceny.

Posiadamy również kilka oddziałów na terenie Polski oraz kadrę wyspecjalizowanych przedstawicieli, którzy z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania.

Nasze cele

Vernitech przede wszystkim zależy na satysfakcji klientów. Urządzając mieszkanie, dom czy ogród odpowiedni wybór farb i lakierów zapewni trwałe piekno domowego ogniska. Vernitech ma na celu:

Wyprodukować wyrób wysokiej jakości.

Zapewnić fachowe doradztwo w kwestii wyboru i zastosowania produktu.

Umożliwić stworzenie produktu wyjątkowego
na specjalne zamówienie klienta.