Oferta naszych produktów

Jesteśmy firmą ciągle rozwijającą się i otwartą na potrzeby rynku, dlatego też oferta naszych produktów jest niezwykle szeroka. Jednocześnie dbamy o ciągłe ulepszanie naszych artykułów, aby zagwarantować satysfakcję nawet najbardziej wymagającym klientom.

Nasz asortyment podzieliliśmy na kilka kategorii, w celu ułatwienia nawigacji na stronie i szybkiego odnalezienia potrzebnego artykułu.

Głównym elementem naszej oferty są oczywiście farby i lakiery. Wśród nich znaleźć można produkty wodorozcieńczalne oraz rozpuszczalnikowe. Służą one najczęściej do wykańczania różnego rodzaju powierzchni, przede wszystkim drewna i tworzyw je imitujących, a także plastiku, betonu i szkła. Stworzyliśmy również farby antykorozyjne, przeznaczone do elementów metalowych.

Nasza firma wyróżnia się produkcją systemów barwiących, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Umożliwiają one stworzenie lakieru lub bejcy zarówno w kolorach standardowych, jak i każdych innych odcieniach. Dodatkowo przygotowaliśmy galerię, przedstawiającą wybarwienia lakierów oraz zdjęcia poszczególnych powłok.

Do wzmacniania odporności konstrukcji drewnianych - ogrodowych, użytkowych oraz schodów na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, oferujemy oleje standardowe, tworzące specjalną powłokę chroniącą przed promieniowaniem słonecznym lub niskimi temperaturami.

Z naszej oferty polecamy

Ofertę naszej firmy wieńczy szeroki wybór akcesoriów i produktów, które przydają się w pracy malarskiej lub lakierniczej. Są to między innymi pasty polerskie, patyny, impregnaty koloryzujące do betonu, utwardzacze oraz pigmenty.